Kontrola auta před dovolenou za 990,- Kč vč. DPH

Jeďte na dovolenou bez obav! 

Letní dovolená znamená čas vysokých teplot, konvoj vozidel, různých uzavírek na silnicích, ale i dlouhou vzdálenost od bydliště. Pro svůj klid v duši byste měli svůj vůz nechat detailně prohlédnout v servisu, připravit na dopravní předpisy v dílčích státech a uložit si všechny nezbytné doklady, co jsou potřeba k cestě do cizích států.

Téměř každý řidič před dalekou cestou je nervózní, co vše musí na svém autě prohlédnout a jaké kapaliny doplnit. Nejlepší jízda je přeci ta komfortní. Nenechte se tedy nemile překvapit a buďte důkladně připraveni. Úspěch je, dorazit do cíle bez závady a komplikací.

02: Kontrola auta před dovolenou03: Kontrola auta před dovolenou04: Kontrola auta před dovolenou

Aby vaše dovolená byla vydařená a bez starostí, je potřeba auto před cestou řádně zkontrolovat. Co taková kontrola vozu obnáší a na co bychom neměli zapomenout?

Co před Vaší dovolenou zkontrolujeme:

  • brzdy
  • podvozek
  • kapaliny
  • funkčnost klimatizace
  • diagnostiku

Cena za prohlídku činí 990,- Kč s DPH. 

Domluvte si prohlídku

Klimatizace pro komfortní jízdu

V případě dlouhé cesty přímo uprostřed parného dne není nic příjemného a klimatizace je v tu chvíli nepostradatelná. Před cestou si také můžete také nechat rovnou vyčistit a doplnit chladivo v klimatizačním okruhu. Kontrola funkčnosti klimatizace je součástí našeho balíčku. 

V našem servisu vám v případě potřeby zajistíme naplnění, vyčištění a dezinfekci.

Pravidelný servis a výměna motorového oleje bývá dosti podceňována.

Servis vozů všech značek