Erzet pneuservis Praha

Erzet Pneuservis Praha

Telefon 

+420 777 966 684 

Otevírací doba

Po-Čt: 08 - 18 hod. 
Pá: 08 - 16 hod.

Nacházíme se na adrese Toužimská 720, 199 00 Praha 9 - Letňany. V těsné blízkosti jsou Kbely, Prosek, Čakovice, Vinoř, Přezletice, Jenštejn či Ďáblice. Kompletní přezutí nebo přehození kol vašeho vozů zajistí náš tým zkušených mechaniků.

Nezávazná poptávka

Stav pneumatik zásadně ovlivňuje jízdní vlastnosti vozu. Proto je důležitá pravidelná kontrola a servis. Během kontroly pneumatik kontrolujeme samozřejmě i kontrolu tlaku v pneumatikách. Správný tlak v pneumatikách je důležitý pro správné jízdní vlastnosti, ale má i vliv na spotřebu paliva.

Pokud při kontrole zjistíme, že máte pneumatiku poškozenou a poškození nám dovolí, defekt na pneumatice opravíme. Samozřejmostí je ekologická likvidace starých a poškozených pneumatik.

Zimní pneumatiky jsou nejefektivnější v zimě. A to z důvodu, že v zimním počasí při teplotách pod 7 °C letní pneumatiky začínají tuhnout a mají zhoršené vlastnosti jako je brzdná dráha na sněhu a ledě. Na rozdíl od zimních, ty zůstávají měkké a pružné i za nízkých teplot a jsou přizpůsobeny sněhovým i ledovým podmínkám. Proto je jejich použití v období od 1. listopadu do 31. března vyžadováno zákonem, a to pokud se na silnici nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, popř. lze tento stav vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat.  Kromě toho jsou povinné v úsecích označené dopravní značkou „Zimní výbava“ a to i často v jiném období.

Letní se oproti zimním v teplém počasí tolik nepřehřívají. To má za následek, že se neopotřebovávají, nekloužou a nezvyšují spotřebu automobilu.

Rozdíl je i mimo nižší hladinu hluku také vzorek. Ten u letních pneumatik má více drážek pro odvod vody. Automobil na zimních pneumatikách potřebuje na mokru delší brzdnou dráhu. Na délce brzdné dráhy se podepisuje i dezén. Ten podle zákona musí být min 1,8 mm hluboký. Doporučení je však 3 mm.

 

Ceník poskytovaných služeb pneuservisu

Služba Cena s DPH*
Přezutí pneumatik 13'' - 15'' od 950,- Kč
Přezutí pneumatik 16" - 17'' od 1190,- Kč
Přezutí pneumatik 18"  od 1490,- Kč
Přezutí pneumatik 19" od 1690,- Kč
Přezutí pneumatik 20" od 2290,- Kč
Přezutí pneumatik 21" od 2590,- Kč
Geometrie kol od 1000,- Kč

 

* Jedná se o orientační ceny za práci bez materiálu, přesné ceny vám vždy sdělí technik na místě na základě aktuálního stavu vašeho vozidla.

Lokality v nejbližším okolí:

Čakovice, Letňany, Třeboradice, Kbely, Ďáblice, Prosek, Dolní Chabry, Čimice, Střížkov, Březiněves, Miškovice, Veleš, Mírovice...

Přijímáme zakázky z celé Prahy či Středočeského kraje.  

Servis vozů všech značek