Stěhování a převoz lednice

Stěhování a převoz lednice

Stěhování a převoz lednice nemusí být problém, stačí se dobře připravit!

Připravujete se na stěhování a nevíte si rady s tím, jak přepravit Vaši lednici? Lednice jsou často v domácnosti tím nejtěžším spotřebičem, proto jejich stěhování není snadné. Nyní si můžete přečíst pár tipů jak na to.

Uvnitř ledničky je velmi důležitá součástka a to je kompresor. Kvůli němu je nejlepší chladničku přepravovat nastojato. Důvodem je uspořádání kompresoru, který je v mnoha případech uvnitř pověšen. Díky stěhování lednice nastojato budete moci také lednici uvést do provozu již během pár hodin.

Přeprava lednice naležato 

Pokud je to nevyhnutelně nutné a nezbývá Vám nic jiného, než přepravit lednici naležato, je nutné lednici nechat odstát alespoň 24 hodin kvůli oleji, který je v kompresoru.

Olej by se mohl převozem dostat do chladícího okruhu a tím by se mohl poškodit kompresor, který je pro chod lednice nezbytný. 

 Jak mám připravit lednici při stěhování

  • vyndejte z lednice a mrazáku všechny potraviny,
  • veškeré police a šuplíky v lednici ponechejte,
  • lednici předem odpojte od sítě,
  • nezapomeňte na odmražení.

Převoz lednice naší firmou

Aby se Vaší lednici během převozu nic nestalo, precizně Vám ji před stěhováním zabalíme.

Stěhování proběhne ve vzpřímené poloze, tak je to pro nás nejkomfortnější a vy si ji tak během pár hodin budete moci uvést do provozu.

Likvidace staré lednice

Máte na odvoz starou lednici, kterou si s sebou do nových prostorů postavit nechcete? Žádný problém! Stačí se s námi domluvit a my lednici odvezeme na sběrný dvůr.

Neváhejte se na nás obrátit

Potřebujete vystěhovat byt, dům či kancelář? Stěhujeme i další těžká břemena!

Nejraději byste celé stěhování nechali na nás?

Kontaktujte nás pro podrobnější informace na tel. čísle +420 774 209 186 či prostřednictvím e-mailu: stehovani@erzet.cz.