O nás

ERZET HOLDING a.s.

Naše společnost nabízí široké spektrum služeb. Nejnovějším oborem našeho podnikání je přestavba vozidel, která zahrnuje i vozidla pro IZS, či vozidla s namontovanými majáky. Naše společnost spolupracuje s evropskými i s tuzemskými dodavateli signalizační techniky. Nově nás najdete na Praze 9 - Letňanech.

Náš autoservis je plně vybaven, mimo jiné moderní diagnostikou i zcela novou geometrii kol.

Našim kolegům ze stěhování se povedlo velice dobře spojit výrazy Stěhování Praha a díky tomu mít neustále vytížené kapacity a náš tým se postupně rozrůstá o nová vozidla i další členy týmu.

Na Toužimské ulici v Letňanech došlo k přestavbě dílny na dílnu detailingu, která se specializuje na ruční mytí, čištění interiéru a leštění laku karoserie, aplikaci nano keramické ochrany (nano ceramic protect). K dispozici je vám i náš tým, který zajišťuje odtahy vozidel.

Ve spolupráci s Direct pojišťovnou likvidujeme pojistné události klientů. 

Historie naší firmy

 • 2015
  Zahájení stěhovacích služeb pod hlavičkou ERZET
  První samostatné podnikatelské aktivity.
  V roce 2015 zahájila naše skupina jako první ze svých aktivit stěhovací služby, jako hlavní ze svých činností a k tomu začala servisovat vlastní vozidla na pobočce v Toužimské ulici.
 • 2016
  Zahájení autoservisu
  Kooperace s dalšími podnikateli.
  Díky tomu, že vozidla byla v dobrém technickém stavu, začala se řešit volná kapacita dílny a došlo k přestavbě pobočky na Toužimské ulici tak, aby zde mohl být plnohodnotný autoservis.
 • 2017
  Péče o vozidlo - detailing
  Druhá přestavba pobočky.
  V roce 2017 došlo k změně konceptu, kdy se kromě servisu začala řešit i preventivní ochrana vozidel. Díky tomu se náš tým rozrostl o detailing, tedy lidi, kteří se starají o prvotřídní čištění vozidel, leštění a keramickou ochranu.
 • 2017
  Odtahy vozidel
  Další rozšíření našich aktivit.
  Ve chvíli, kdy autoservis začal dobře fungovat, vyskytla se poptávka po tom, abychom si nefunkční vozidlo stáhli. Jelikož těchto požadavků bylo opravdu hodně, rozhodli sme se pro zahájení provozu vlastní odtahové služby nejen pro zákazníky našeho autoservisu.
 • 2019
  Transformace na ERZET HOLDING a.s.
  Akvizice haly v Čakovicích.
  Díky poměrně rychlému růstu stála naše skupina před volbou buď udělat sdružení podnikatelů, nebo se transformovat v obchodní korporaci. Původní myšlenkou byla společnost s ručením omezeným, ale protože své práci věříme, rozhodli sme se pro zřízení akciové společnosti a akvizici nové haly o výměře téměř 900m2, kam se přesunul náš autoservis.
 • 2020
  Přestavby vozidel a instalace signalizační techniky pro vozidla IZS
  A instalace signalizační techniky na ostatní vozidla.
  Během akvizice haly v Čakovicích se nám podařilo získat dva nové zaměstnance, kteří měli bohaté zkušenosti v oblasti přestavby vozidel a tak ve spolupráci s našimi partnery začala naše společnost přestavovat i vozidla pro složky integrovaného záchranného systému a kromě toho i instalaci signalizační techniky na ostatní vozidla, která je potřebují z hlediska legislativy či bezpečnosti.
 • 2021 Stěhování do Letňan. Najdete nás Toužimská 720,  199 00 Praha 9 Letňany

01: FOD logoPodpora neziskových organizací

Naše společnost dlouhodobě podporuje Fond ohrožených dětí z. s., který zřizuje pobočku pro okamžitou pomoc ohroženým dětem Klokánek Praha 4 – Láskova.