Erzet autoservis Praha

Autoservis s osobním přístupem

Náš autoservis a pneuservis se nachází v Praze - Čakovicích. Jsme připraveni vám pomoci s každým problémem, ať už jde o rychlou výměnu oleje, pneumatik nebo kompletní diagnostiku a opravu vozu.

Naše špičkově vybavené pracoviště pneuservisu umožňuje rychlé provedení přezutí vozu včetně vyvážení a to v případě potřeby i na počkání. Samozřejmostí je plná vybavenost moderní diagnostikou pro vozidla všech značek.

02: Autoservis

Hlavní výhody našeho servisu

  • Automobilová diagnostika. Náš autoservis využívá několik různých auto diagnostických programů, které se připojí na řídící jednotku vozidla a dostane tak zprávu o chybách, které umí řídící jednotka určit. Díky diagnostickým softwarům se výrazně zkrátil čas na určení závady, kromě toho samozřejmě klesla i cena opravy.
  • Uzpůsobené prostory i pro vysoká vozidla. Naše prostory v Čakovicích jsou přizpůsobené i na vjezd autobusů, kamionů a dalších velkých vozidel. Kromě standardního servisu nabízíme i montáž výstražných zařízení, kamer či polepů vozidel.
  • Geometrie kol. Máme moderní geometrii kol FASEP, která obsahuje databází více než 34000 modelů automobilů s pravidelnou aktualizací hodnot předepsanými výrobci. Díky tomu můžeme provést geometrii většiny současných vozidel a díky pravidelným aktualizacím i nejnovějších modelů.
  • Odtah vozidel a mobilní servis. Náš autoservis disponuje plně vybaveným vozidlem pro servisní zásahy u porouchané vozidlo. Kromě toho máme i vlastní vozidla odtahové služby. Díky tomu můžeme vaše vozidlo vyzvednout kdekoliv v EU.

Napište nám a my se ozveme

Šetříme Váš čas

A protože si uvědomujeme, že ne vždy je možné se s vozem dostat do servisu, nabízíme i možnost vyzvednutí vozu. Naši mechanici přijedou za vámi a na místě provedou diagnostiku závad a zjistí převoz do našeho autoservisu. V případě potřeby zajistíme výměnu pneumatik, doplnění kapalin (oleje, převodovka, paliva, směsi do chladiče), výměnu pojistky, oživení baterie a všechny další úkony, které lze na místě vyřešit.

Navíc jako jedni z mála disponujeme vlastní odtahovou službou a tak váš vůz můžeme převézt do našeho i jiného servisu, abyste neriskovali jízdu ve vozidle o jehož řádném technickém stavu nejste sami přesvědčeni.