Erzet autoservis Praha

Autoservis s osobním přístupem

Náš autoservis a pneuservis se nachází na adrese Toužimská 720 na Praze 9 - Letňany . Jsme připraveni vám pomoci s každým problémem, ať už jde o pozáruční servis jako je výměna oleje, brzdových destiček, kotoučů či tlumičů, přezutí pneumatik nebo geometrii kol, kompletní diagnostiku a opravu vozu.

Naše špičkově vybavené pracoviště pneuservisu umožňuje rychlé provedení přezutí vozu včetně vyvážení a to v případě potřeby i na počkání. Samozřejmostí je plná vybavenost moderní diagnostikou pro vozidla všech značek.

Lze platit hotově i platební kartou. 

Hlavní výhody našeho servisu

  • Automobilová diagnostika. Náš autoservis využívá několik různých auto diagnostických programů, které se připojí na řídící jednotku vozidla a dostane tak zprávu o chybách, které umí řídící jednotka určit. Díky diagnostickým softwarům se výrazně zkrátil čas na určení závady, kromě toho samozřejmě klesla i cena opravy.
  • Přestavba vozidel i pro IZS s namontovanými majáky. Naše společnost spolupracuje s evropskými i s tuzemskými dodavateli signalizační techniky. Kromě standardního servisu nabízíme i montáž výstražných zařízení, kamer či polepů vozidel.
  • Geometrie kol. Máme moderní geometrii kol FASEP, která obsahuje databází více než 34000 modelů automobilů s pravidelnou aktualizací hodnot předepsanými výrobci. Díky tomu můžeme provést geometrii většiny současných vozidel a díky pravidelným aktualizacím i nejnovějších modelů.
  • Odtah vozidel. Náš autoservis disponuje nonstop odtahovou službou. Díky tomu můžeme vaše vozidlo vyzvednout kdekoliv v České republice i EU. Nabízíme možnost vyzvednutí vozidla, tzv. pick-up servis.
  • Ve spolupráci s Direct pojišťovnou likvidujeme pojistné události klientů.

Napište nám a my se ozveme

Šetříme Váš čas

A protože si uvědomujeme, že ne vždy je možné se s vozem dostat do servisu, nabízíme i možnost vyzvednutí vozu, tzv. pick-up servis

Navíc jako jedni z mála disponujeme vlastní odtahovou službou a tak váš vůz můžeme převézt do našeho i jiného servisu, abyste neriskovali jízdu ve vozidle o jehož řádném technickém stavu nejste sami přesvědčeni.

Servis vozů všech značek