Stěhování pian - klavíru (křídlo), pianin

Stěhování piana, klavíru, křídla, pianina

Potřebujete přestěhovat piano? Ať už jde o klavír (křídlo) či pianino? Jste tu správně! Stěhování těchto těžkých břemen není pro běžného člověka vůbec snadné, proto doporučujeme tuto činnost přenechat profesionální stěhovací službě.

Stěhování pian (pianina, klavíru) zajišťujeme po Praze a blízkém okolí.

Jak si s ním poradíme? Před stěhováním naši odborníci produkt zabalí do bublinkové či strečové folie a popřípadě i do stěhovacích dek, poté ho snesou po schodech dolů pomocí speciálních křížů na stěhování. Nástroj vždy stěhujeme tak, aby nedošlo během stěhování k poškození nebo rozladění. Umístíme ho na speciální sáně, které ho dostatečně ochrání před poškozením. Vy se tak nemusíte obávat o jeho odření.

Cena stěhování se vypočítává dle váhy daného předmětu a počtu pater.

Kalkulace a prohlídka zdarmazavolejte nám a domluvte si nezávaznou prohlídku s naším specialistou. Rovněž můžete využít poptávkového formuláře a my se Vám ozveme. 

Piano, klavír nebo křídlo?

Mnoho zákazníků si často plete názvy. Jak je to tedy správně a jaký je mezi nimi rozdíl?

Piano je obecný název pro strunný úderový nástroj.

Dělí se na:

  • Klavír (křídlo)
  • Pianino (piano)

Tyto nástroje mohou mít různou velikost, tvar, ale i výšku. Proto budeme rádi, když před stěhováním budeme vědět o jaký nástroj se doopravdy jedná a přizpůsobíme tomu celý proces stěhování.

Klavír se nejčastěji využívá v sálech, v divadlech nebo na koncertních pódiích. Pianino nezabere tolik místa jako klavír a můžeme ho vídávat i v bytech. Oproti pianinu se klavír liší svou délkou, která je od cca 146cm do 287cm.

A jak se odlišuje klavír od křídla? Nijak. Klavír je prostě křídlo.

Nemějte obavy, naši zaměstnanci mají dlouholetou zkušenost se stěhováním pianin a křídel. Jsou to profesionálové, kteří vědí, co dělají.

Potřebujete vystěhovat byt, dům či kancelář? Stěhujeme i další těžká břemena! Nejraději byste celé stěhování nechali na nás? Kontaktujte nás pro podrobnější informace na tel. čísle +420 774 209 186 či prostřednictvím e-mailu: stehovani@erzet.cz.