Polepy vozidel

Polepy vozidel IZS a firemních vozidel

Telefon 

+420 736 795 785 

 

Nabízíme polepy integrovanému záchrannému systému a firemním vozidlům. Polep se provádí kvalitní fólií 3M a Oracal. Zprostředkujeme Vám grafický návrh a samotnou realizaci. Zabýváme se i výrobou nápisů a log. Realizace speciálních vozidel probíhá na míru, dle přesných požadavků a stanovených podmínek.

Jaká vozidla polepujeme?

  • Sanitní vozidla,
  • hasičská vozidla,
  • vozidla městské policie,
  • technická vozidla,
  • firemní vozidla.

Reklamní polepy aut jsou důležitou a stále oblíbenou součástí, jak prezentovat jméno firmy. Zajistíme Vám částečný polep nebo celolep. Správně promyšlený návrh a kvalitní polep Vaší firmě zajistí skvělou pojízdnou reklamu.

Objednat si u nás můžete i profesionální tónování oken. Zatmavení skel vozidel provádíme v té nejvyšší kvalitě. Chraňte interiér vozidla pomocí fólii, ta Vám sníží uvnitř vozu teplotu, díky odrazu slunečních paprsků. Fólie také uchrání posádku uvnitř vozu nechtěným pohledům okolí. Bezpečnostní fólie na skla Vám pomůže ubránit vůz před vandaly a minimalizuje riziko spojené s nechtěným rozbitím skla.

Specializujeme se na instalaci fólií na všechny typy vozů, včetně sanitek, policejních vozů, montážních vozů apod. U sanitárních vozů je tónování skel velice důležité, usnadňuje nemocným přepravu a sanitářům zajišťuje soukromí.